Prvotní nápad vytvořit originálního steampunkového fotorobota, který by překonal zavedený standart a zážitkové možnosti i těch nejlepších fotobudek, pochází z dílny uměleckého fotografa Romana Sluky. K tomu, aby se myšlenka stala skutečností, bylo ale zapotřebí někoho, kdo umí po řemeslné a technické stránce skoro všechno. Na scénu přichází Jiří Matula, Romanův kamarád, kreativec a především prvotřídní technický a reklamní fotograf, se kterým se Roman o nápad podělil a nabídl společnou realizaci projektu. Od samého začátku pak oba společně sdíleli představy, jak by vlastně měl takový robot vypadat a to od základního designu až po nejmenší detaily, aby byl nezaměnitelným originálem a hitem pro celosvětový trh. Trvalo stovky hodin, než se oběma podařilo myšlenku zhmotnit ve skutečnost. Po deseti měsících společné práce se Roboshot poprvé usmál na svět a dostal jmého Hubert.

Vzhledem k jeho celosvětové unikátnosti je chráněný ochranou známkou.

Roman Sluka
Roman Sluka

umělecký fotograf, idea maker, design Roboshota

Většinu Romanova porfolia tvoří volná tvorba. Během kariéry své práce mnohokrát vystavoval v Čechách i zahraničí. Mimo focení lidí ho také fascinuje lidi bavit. Když ho před časem zaujal svět fotobudek a párty fotokoutků, velmi rychle pochopil, že na tomto trhu něco chybí. Nápad vyrobit Roboshota na sebe nenechal dlouho čekat.

Jiří Matula
Jiří Matula

reklamní fotograf, design a technická realizace Roboshota

Díky jeho talentu a technickým dovednostem s důrazem na detail provedení zakázek, jsou jeho služby využívány mnoha náročnými klienty. Realizace Roboshota byla novou výzvou, kde uplatnil své zkušenosti, vášeň pro řemeslné práce a znalost IT technologií. Jeho sofistikované technické řešení Roboshota je zárukou velké zábavy pro všechny naše klienty.

NÁŠ TEAM:

Alice Chabeau
Alice Chabeau

Projektová manažerka

Kreativec každým kouskem těla. S Romanem Slukou spolupracuje na jeho projektech již přes 15 let. Nebylo proto od věci, když Roman s Jiřím dotvořili Roboshota, že léty prověřený kreativec a produkční do party hned automaticky zapadl. Alice je člen týmu se kterým budete při objednávání akcí nejvíce v kontaktu.

Tatiana Pelecová
Tatiana Pelecová

Projektová manažerka pro zahraniční trh

Celý svůj profesní život se věnuje práci s lidmi. A protože cizí země a cizí jazyky jí nejsou cizí, pracuje na nasazení Roboshota na zahraničních akcích.

Andrea Kanalášová
Andrea Kanalášová

Zkušená produkční která ví jak nejlépe bavit lidi

S Roboshotem ji nejvíce potkáte na akcích které vyžadují větší produkční nasazení - rozsah a typ rekvizit, pozadí a dalších speciálních přání klientů.

Ian McLean
Ian McLean

Martketing a PR

Angličan s německým pasem, vždy pozitivně naladěn. Jeho zkušenosti v oblasti PR a marketingu bude Roboshot využívat především pro Německo.

Petr Leník
Petr Leník

Roboshoter

Pohodář, miluje recesi. Od vzniku projektu nominován a proškolen do pozice Roboshoter. Často ho potkáte na vašich akcích jako obsluhu Roboshota a servis celého fotokoutku.

František Horák
František Horák

Roboshoter

Nenápadný zato akční, náš další Roboshoter. Dohlíží na hladký průběh vašich akcí. Nejčastěji ho potkáte na větších akcích či zahraničních misích.

to top button